Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zło

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Natalia Górnikiewicz. Razem z zespołem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , hand

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach,

Biznes charytatywnie

Biznes charytatywnie

Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do zgłaszania się w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać

Wsparcie - środki publiczne na szkolenia

Wykaz wniosków, które uzyskają pomoc unijną w tym roku:

Aktywizacja eksportu produkowanych prze PHENIX Sp. z O.O. akcesoriów samochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju eksportu fotelików samochodowych dla dzieci .

Uproszczenie modeli wymiany i przetwarzania danych medycznych Centrum Medycznego MediCenter z partnerami biznesowymi poprzez wdrozenie elektronicznego modelu typu B2B

Automatyzacja procesu realizacji usług handlowych pomiędzy PPH EWA-BIS Sp. z o.o. a partnerami biznesowymi poprzez wdrożenie modelu telekomunikacyjnego typu B2B

Budowa i wdrożenie nowoczesnego systemu B2B opartego o wzajemna wymianę informacji do obsługi modeli biznesowych zachodzących pomiędzy firmą Competency Institute a jej partnerami.

Kompletne opracowanie modelu B2B do elektronicznej wymiany danych i integracji modeli biznesowych KOMATU - producenta mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii z jego PRZEDSTAWICIELSTWAMI HANDLOWYMI.

Dokonanie zgłoszenia patentowego w procedurze PCT na system zamków łączących elementy konstrukcyjne w obiektach małej architektury, elewacji, budynków gospodarczych mało gabarytowych

Dokonanie zgłoszenia wynalazku do ochrony patentowejprzez Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowo-Handlowe NW Tech w ramach międzynarodowej procedury PCT

Implementacja profesjonalnego modelu typu B2B w firmie Merkurion Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu usprawnienia strategicznych procesów biznesowych z kluczowymi kontrahentami.|Integracja systemów informatycznych Europharmy i partnerów handlowych poprzez wdrożenie Elektronicznej Platformy Zgłaszania Działań Niepożądanych Leków

Teleinformatyczny automatyczny system wystawiania, pozyskiwania , łączenia i analizy zleceń transportowych dla terenu Europy wraz z aplikacjami mobilnymi - atCargo

Krajowa i międzynarodowa ochrona patentowa dla wynalazku bezzegarowego  przetwornika analogowo-cyfrowego z redystrybucją ładunku oraz wbudowaną kompresją sygnału

Nowe układy zawierające zdelokalizowane wiązania wielokrotne do zastosowań w organicznej optoelektronice: mono-, oligo- i polimeryczne układy tiofenowe funkcjonalizowane w pozycji 3 pierścienia tiofenowego wybranymi podstawnikami zawierającymi stereogeniczny heteroatom oraz policykliczne skondensowane węglowodory aromatyczne i heteroaromatyczne.

Opracowania prototypu generatora prądu, napędzanego turbiną wiatrową oraz jego wdrożenie. PKWiU 27.11.26.70 Prądnice prądu przemiennego o mocy wyjściowej >750 kV

Opracowanie i wdrożenie metodologii projektowania analogowych układów scalonych mało wrażliwych na zmiany parametrów modeli i skalowanie dla realizacji komponentów wirtualnych na przykładzie USB-PHY. PKWiU: 72.21.11-00.00

Opracowanie, implementacja i wdrożenie aplikacji B2B przeznaczonej do automatyzacji wymiany informacji biznesowych z współpracującymi partnerami Krokus Sp. J.

Platforma Wyceny Nieruchomości i Indeksacji Rynku Nieruchomości - umożliwiająca zautomatyzowaną wycenę nieruchomości, generowanie sektorowych indeksów cen sprzedaży, najmu i stóp zwrotu z inwestycji.

Program Welcome - projekty realizowane przez wybitnych uczonych z zagranicy zgodnie z priorytetami wskazanymi w PO IG, tworzących zespoły badawcze w polskich jednostkach naukowych

Rozpoczęcie przez firmę Mestengo realizacji aktualnego modelu obsługi prowizyjnej, aktualnego modelu analizy jakości witryny i procesu bezpieczeństwa w oparciu o rozwiązanie elektroniczne typu B2B

Zaprojektowanie e-usługi Biz On Dash, inteligentnego narzędzia wspomagającego właścicieli i menagerów Business Intelligence do mobilnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Opracowanie nowoczesnej i praktycznej e-usługi Asystent Zakupów, mobilnego wsparcia zakupów w tradycyjnych sklepach przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań ITch.

Wdrożenie calkowicie nowatorskiej e-usługi w obszarze budowania, udostępniania i prezentowania trójwymiarowych (3D) i interaktywnych wizualizacji przy użyciu jedynie przeglądarki www.

Zaprojektowanie teleinformatycznego serwisu i aplikacji mobilnych do grupowego podejmowania decyzji wykorzystywane w grach i wydarzeniach społecznych - towemade.

Zaprojektowanie kompleksowej platformy on-line ds. zarządzania stadami bydła w zakresie żywienia,reprodukcji i dobrostanu dla optymalizacji jakości i rentowności produkcji.

Stworzenie oraz udostępnienie w pełni nowatorskiego społecznościowego serwisu kulinarnego z funkcją automatycznego generowania list zakupowych i raportów gotowań.|Stworzenie podkarpackiej platformy informacyjnej (hurtownia danych, wyszukiwarka, banery, subskrypcja, newsletter, kalkulator, opinie użytkowników, kojarzenie kontrahentów).

Zaprojektowanie telefonicznego serwisu, w którym system komputerowy przekazywać będzie przez telefon informacje o usługach medycznych, farmaceutycznych i który dokonywać będzie rejestracji do przychodni.

System zamówień i kalkulacji, porównujący oferty branży poligraficznej wraz z rozbudowanym system zarządzania zakładem poligraficznym i drukarnią w trybie SaaS.

Uzyskanie ochrony patentowejw kraju i za granicą dla wynalazku objętego zgłoszeniem międzynarodowym PCT/PL2007/000035 Fast assignment of adequate neoadjuvant chemotherapy for breast cancer patients based on the identification of constitutional BRCA1 mutations oraz jego polskiego pierwszeństwa P 379827.

Formalne zgłoszenie ochrony wzorów przemysłowych dla dwóch modeli grzejników oraz grzałki jako element konkurencyjności firmy Terma Technologie Sp. z o.o. na rynku wspólnotowym.

Zaimplementowanie od podstaw aplikacji B2B optymalizującej współpracę z podwykonawcami i zleceniodawcami w obszarze świadczenia usług hotelowych przez spółkę Poznańska 15.

Zaimplementowanie od podstaw IT systemu B2B automatyzującego procesy biznesowe w obszarze ofertowania, zarządzania produkcją oraz rozliczania realizacji projektów tworzenia szkoleń e-learningowych w działalności Smart Education International sp. z o.o.

Zaimplementowanie od podstaw innowacyjnego systemu B2B wspomagającego planowanie i zarządzanie projektami inwentaryzacyjnymi w celu automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy firmą Job Impulse Polska i jej partnerami

Zaimplementowanie od podstaw innowacyjnych technologii zabezpieczania i przetwarzania danych w Polcom Data Center w celu świadczenia nowych zintegrowanych usług zabezpieczania danych-Disaster Recovery|Zaimplementowanie od podstaw internetowego systemu klasy B2B w firmie Obligo S.A. i jego integracja z systemami partnerów celem automatyzacji wymiany informacji i danych biznesowych.

Wdrożenie nowoczesnego systemu B2B integrującego procesy biznesowe Zakładu Opieki Zdrowotnej Multimed s.c. Tadeusz Jucyk, Karol Jucyk oraz jej Partnerów.

Wdrożenie produkcji pakietów szklanych z wykorzystaniem calkowicie nowatorskiej technologii nanoszenia powłok wielowarstwowych metodą magnetronową w firmie BOHAMET

Zaimplementowanie od podstaw procesu B2B dla operatora telekomunikacyjnego TelePolska Sp. z o.o. w celu automatyzacji procesów biznesowych z partnerami na rynku telekomunikacyjnym.

Wdrożenie systemu B2B przez firmę Proforum Konsultanci Sp. z o.o. w celu automatyzacji wymiany danych w zakresie obsługi towarzystw ubezpieczeniowych i firm pośrednictwa finansowego.

Wdrożenie w pełni kompleksowego procesu komunikacji elektronicznej automatyzującej procesy biznesowe między AVS Polska i jego krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Wsparcie finansowe ochrony praw własności wynalazku "Sposób wytwarzania grafenu płatkowego na drodze bezpośredniej eksfoliacji grafitu w roztworach".

Wsparcie na uzyskanie ochrony prawnejwynalazku: Metoda usprawnienia systemów monitoringu przez równoległe przesyłanie video i informacji o ruchu wykrytym w tym video”.

Wyposażenie w sprzęt, meble biurowe, wynajem powierzchni biurowej, budowa Lokalnego Systemu Informatycznego oraz leasing samochodu w IW - BGK w 2011 r.

Zgłoszenie do ochrony prawnejdla wynalazku przydomowa beztlenowa oczyszczalnia ścieków na obszarze Federacji Rosyjskiej, w ramach procedury krajowej.


Tagi: