Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zło

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Natalia Górnikiewicz. Razem z zespołem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , hand

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach,

Biznes charytatywnie

Biznes charytatywnie

Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do zgłaszania się w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać

Seminaria licealne – wyjazdy do Stanów

Nasi akademicy realizują warsztaty i certyfikacje standaryzacyjne dla nastolatków przeprowadzających się wraz z rodzinami do USA lub Anglii. Dają szansę one na uznawaną przez instytucje edukacyjne migrację do docelowej szkoły. W ostatnich miesiącach realizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr O53/UK:

obejmujące tematy zarówno z trygonometrii i analizy matematyki, te Kursy przygotowują uczniów do ostatecznej pracy w rachunku różniczkowym. Tematy zazwyczaj uwzgledniają w programie badanie prawidłowych funkcji trygonometrycznych i kołowych, odwracania i wykresów; tożsamości i równania trygonometryczne; rozwiązania trójkątów prostych i ukośnych; Liczby zespolone; tabele numeryczne; funkcje wielomianowe, logarytmiczne, wykładnicze i racjonalne oraz ich wykresy; wektory; teoria mnogości; Algebra Boole'a i logika symboliczna; Indukcja matematyczna; algebra macierzy; sekwencje i serie; oraz ograniczenia i ciągłość.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr L77/USA:

Warsztaty języka obcego - ogólne uwzgledniają w programie treści, które nie są zróżnicowane i mogą odnosić się do szeregu kolejnych ocen (np. "" W trzeciej klasie, studenci powinni wiedzieć i umieć ... ""). Programy te uwzgledniają w programie treści, które mogą mieć zastosowanie do stanów lub miejscowości, które nie stosują standardów zawartości na poziomie klasy. [Warsztaty te zawierają szeroką treść, która nie jest zorganizowana w sposób opisany w innym miejscu (np. Język obcy, edukacja wczesnoszkolna poprzez klasę 8).] "

Opis kursów nr B59/UK:

Warsztaty IB Theatre przygotowują studentów do zdawania egzaminów teatralnych International Baccalaureate (IB) na poziomie standardowym lub wyższym. Programy IB Theatre zachęcają studentów do studiowania teorii, historii i kultury teatru. Programy te pomagają również uczniom rozwinąć umiejętności organizacyjne i techniczne, aby wyrazić się poprzez scenariusz, warsztaty i niezależne projekty.

Formalna definicja kursów nr I89/UK:

Kursy sprawiedliwości, pokoju i wiary badają biblijne podstawy sprawiedliwości, zazwyczaj z historycznym przeglądem społecznego nauczania wiary. Kursy te omawiają takie tematy jak ubóstwo, głód, konflikty, dyskryminacja, sprawiedliwość i kwestie środowiskowe, mając na celu rozwijanie umiejętności krytycznej refleksji i analizy własnych ról i obowiązków.

Charakterystyka kursów nr D52/UK:

Na kursach Badań Naukowych i Projektowania studenci opracowują, projektują i realizują projekt za pomocą metodologii badań naukowych i eksperymentowania. Nacisk kładziony jest zwykle na kwestie bezpieczeństwa, protokoły badawcze, kontrolowanie lub manipulowanie zmiennymi, analizę danych i spójną prezentację projektu i jego wyników.

Definicja kursów nr G73/USA:

Seminaria matematyki (klasa 8) zazwyczaj podkreślają umiejętności w zakresie umiejętności obejmujących liczby i operacje, pomiar, wzorce, proste funkcje, algebrę, geometrię, statystyki i prawdopodobieństwo. Konkretna treść zależy od standardów państwowych dla klasy 8.

Definicja programów nr I44/USA:

Szkolenia orkiestrowe pomagają rozwinąć technikę gry na instrumentach smyczkowych, instrumenty dęte drewniane, instrumenty dęte i instrumenty perkusyjne. Kursy te mogą podkreślać współpracę poprzez próby i doświadczenia wydajności.


Tagi: