Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zło

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Natalia Górnikiewicz. Razem z zespołem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , hand

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach,

Biznes charytatywnie

Biznes charytatywnie

Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do zgłaszania się w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać

Kim jestem

Szeroko pojęty HR oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju są obszarami, w przypadku których większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to raptem dwa z wielu grzechów, jakie spotkać można w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli relacje w firmie między pracodawcą a załogą nie są najlepsze, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach przede wszystkim się koncentruję na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Z pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni nadal dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego oraz mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji swojej pracy. Dotychczas miałam okazję współpracować z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z administracją, urzędami i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych publikacji w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to między innymi wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie motywację do lepszej pracy.


Tagi: