Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zło

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Natalia Górnikiewicz. Razem z zespołem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , hand

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach,

Biznes charytatywnie

Biznes charytatywnie

Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do zgłaszania się w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać

Szkolenia

szkolenia biznesowe, szkolenia handlowe, wyjazdy team building, gry szkolenioweOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Natalia Górnikiewicz. Razem z zespołem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , handlowe dla menedżerów, a także cykle wyrównacze dla studentów . Nasze anglojęzyczne programy przygotują Twoich pracowników, lub dzieci na wyjazdy do pracy i nauki poza granicami kraju.

Już w czasie nauki na studiach interesowałem się bardzo tematyką związaną z HR, dzięki czemu znalazłam ciekawą posadę w firmie doradztwa personalnego. Dalsze miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, ale także dalsze szczeble w karierze zawodowej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych zajmowałam się na przykład procesami rekrutacji na wszystkie stanowiska, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Obecnie rozpoczęłam owocną współpracę z kilkoma uczelniami jako ekspert HR.

Poszerzając intensywnie zawodowe kompetencje podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki temu wszystkiemu będę teraz mogła zajmować się szkoleniami i warsztatami z zagadnień związanych z rekrutacją, uwzględniając w tym wszystkim tematykę związaną z prawem. Jednym z bardziej interesujących momentów w przeciągu wielu lat mojej pracy były warsztaty z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez cztery semestry dla studentów Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W zawodowej pracy niezwykle jest przydatne zdobyte wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem prawo na UW. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać podczas pracy zawodowej. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów bywa bardzo pomocna, staram się również poświęcać sporo czasu na jej pogłębianie.

Między innymi przez to zaczęłam doktoranckie studia w Szkole Głównej Handlowej. Na dzień dzisiejszy jestem na trzecim roku, i zaczynam myśleć o obronie doktorskiej pracy. Jestem pewna, że zakończenie tego etapu nauki dostarczy mi całkiem sporo interesujących możliwości.

Posiadanymi umiejętnościami dzielę się bardzo chętnie, biorąc aktywny udział w prelekcjach i spotkaniach. Współpracuję również z prasą i telewizją, gdzie publikuję swoje artykuły na tematy związane z branżą HR.

Dodam jeszcze że jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj mali synowie momentami są wprawdzie zajmujący i absorbujący, jednak przyglądanie się jak szybko dorastają, jak bez przerwy chcą się uczyć coraz to nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś wspaniałego. Szczęśliwie pogodziłam zajmowanie się rodziną z karierą zawodową, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.

Tagi: