Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani zło

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Natalia Górnikiewicz. Razem z zespołem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , hand

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Wolne miejsca na szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy potencjalnych Klientów do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Kluczowe strategie zarządzania zespołami wielofunkcyjnymi - sesja mentorska, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach,

Biznes charytatywnie

Biznes charytatywnie

Wespół z Fundacją Training Projects uprzejmie zachęcamy do zgłaszania się w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać

Kursy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasi wykładowcy realizują seminaria i certyfikacje wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na honorowaną przez władze uczelniane aplikacje do anglojęzycznej zawodowej placówki edukacyjnej. W ostatnich miesiącach realizowaliśmy m.in. tu wymienione warsztaty: 

Charakterystyka kursów nr H46/USA:

Seminaria dla małych mechaników samochodowych skutecznie zapewniają swoim kursantom wiedzy i umiejętności w zakresie napraw i konserwacji silników w małych pojazdach (np. Motocykle, pojazdy terenowe, skutery śnieżne i motorowery). Tematy obejmują (między innymi) utrzymywanie ram i zawieszeń, kół i hamulców oraz układów napędowych; obsługa układów paliwowych, wydechowych i elektrycznych; wykonywanie nastrojów; oraz konserwacja i naprawa silników. Uczniowie mogą również nauczyć się bezpieczeństwa w pracy, umiejętności zatrudnienia i przedsiębiorczości. Seminaria Małej Mechaniki Silnika dają mlodszym nastolatkom możliwość uczenia się obsługi i regeneracji małych silników, zazwyczaj podkreślając silniki dwu- i czterosuwowe. Seminaria te dają starszym dzieciom możliwość rozwiązywania problemów i naprawy kontroli prędkości, smarowania, zapłonu, paliwa, przenoszenia mocy, chłodzenia, wydechu i systemów rozruchowych; używać narzędzi ręcznych, zasilających i remontowych; oraz czytać i interpretować podręczniki serwisowe i katalogi części. Aplikacje mogą obejmować kosiarki do trawy, traktory, glebogryzarki, elektronarzędzia i tak dalej.

Formalna definicja kursów nr N59/USA:

Szkolenia z obsługi instytucjonalnej przedstawiają wiedzę i umiejętności wymagane do pracy służbowej w instytucjach. Omawiane tematy obejmują zazwyczaj usługi sprzątania i usługi pralnicze, opiekę i sprzątanie obiektów, a także procedury związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także możliwości kariery, obowiązki biznesowe i inne rodzaje bieżących prac konserwacyjnych. Szkolenia te omawiają konkretne zagadnienia związane z zakwaterowaniem, takie jak planowanie konwencji czy zarządzanie hotelem, a nie ogólne badanie branży lub konkretnych tematów już opisanych.

Definicja programów nr P75/UK:

Programy z informacjami o zdrowiu i miejscu pracy zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z informacją zdrowotną. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr H18/USA:

Odzież i meble - niezależne Seminaria, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi ze strojami, tekstyliami i wyposażeniem. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr E29/USA:

Seminaria komputerowe i informatyczne uczą studentów obsługi i wykorzystania technologii komputerowych i informatycznych, podkreślając ich rolę jako narzędzi do skuteczniejszej komunikacji, bardziej efektywnego prowadzenia badań i zwiększania produktywności. Treść kursu obejmuje kwestie prawne i etyczne związane z technologią komputerową i użytkowaniem.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr F35/UK:

Eksplorowanie kursów rekreacji, rozrywki i atrakcji zapewnia przegląd branży rekreacyjnej. Tematy omówione w tym kursie mogą obejmować terminologię branżową; historia rekreacji, rozrywki i atrakcji; wprowadzenie do marketingu; i różne kariery dostępne w branży.


Tagi: